Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Humorné hry

Připravte se na to, že budete vypisovat „lol“ a „xD“ současně s naší sbírkou zábavných online her. Pomocí filtru můžete hry seřadit podle nejlepších, nových a nejhranějších.

Nejzábavnější hry

Nejhranější zábavné hry si můžete prohlédnout seřazením podle ‚nejhranější‘ nahoře. Některé z těchto uživatelsky oblíbených nejzábavnějších her zahrnují Google Feud, což je skvělá hra, ve které hádáte automatické dokončování dotazů ve vyhledávači Google. We Become What We Behold také obsahuje humor, ale se skutečným poselstvím o společnosti.

Další povedená hra je Seven Days In Purgatory, zábavná rozhodovací hra, kde rozhodujete o osudu lidí na základě jejich ctností a hříchů – žádný velký problém!

Zábavné politické hry

Několik zábavných klasik webových her ze zlaté éry Flash her bylo založeno na politických osobnostech. Obvykle se jim snaží vysmívat. Nyní je můžete hrát v HTML5, jako klasické Bush Shootout a Dancing Bush.

Přesuneme-li se k poněkud novějším politickým událostem, je tu celá kategorie plná her, jejichž motivem je Donald Trump, které vás mohou bavit nebo děsit. Projděte si zbytek těchto online zábavných her a najděte hru, při které se budete naplno smát.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Humorné hry?

 1. Funny Shooter 2
 2. We Become What We Behold
 3. Stickman Escape School
 4. Funny Battle Simulator 2
 5. The Epic Party
 6. ToT or Trivia
 7. Elastic Man
 8. Logica Emotica
 9. Seven Days in Purgatory
 10. Calm Them Down

Jaké jsou nejlepší Humorné hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Logica Emotica
 2. Sushi Rush
 3. Cheap Golf
 4. We Become What We Behold
 5. Calm Them Down

Nejpodceňovanější Humorné hry hry

 1. Google Feud

Co jsou Humorné hry?

Zábavné hry obsahují prvky komedie, ať už je to hloupost, satira, groteska nebo cokoli mezi tím. Některé zábavné hry mohou být na hloupější straně a točí se kolem vtipů o exkrementech a prdění, zatímco jiné obsahují jemnější nebo hlubší poselství, které nás rozesměje.


Zahrajte si nejlepší online Humorné hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Funny Shooter 2 a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více