Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bowlingové hry

Zaměřte se na přesný hod v kterékoli z těchto nových a oblíbených bowlingových her! V této kolekci jsou klasické arkádové hry a online bowlingové hry pro více hráčů.

Radost z bowlingu na dosah ruky

Na bowlingu je něco nostalgického. Ten pocit vzrušení, když uděláte první krok vpřed, abyste začali svůj hod, vzdálený zvuk řinčení kuželek, když se dobře trefíte – nebo prostě ten krátký okamžik tichého rozjímání při šněrování bowlingových bot před zápasem. Je to křišťálově čisté – bowling je především o dobré zábavě.

I když online bowlingové hry nemusí zanechat tak silný otisk ve vaší paměti, existují určité plusy. Například tyto bowlingové hry jsou zdarma a můžete hrát, kolik chcete. Také se nemusíte bát, že si zaseknete prsty do otvorů nebo že upustíte těžkou kouli! A můžete hrát téměř okamžitě v singleplayerových a online hrách pro více hráčů.

Nejlepší online bowlingové hry

Jak již bylo řečeno, zde je několik vynikajících bezplatných bowlingových her, do kterých se můžete okamžitě ponořit:

Bowling Hero Multiplayer - Tato vynikající bowlingová hra nabízí klasickou arkádovou hru a můžete ji hrát až se 6 dalšími hráči. Můžete hrát online s ostatními hráči nebo hrát lokálně.

Bowling Club - Tato úžasná hra má mnoho různých herních povrchů a umožňuje hráčům vstoupit do ligového bowlingu a vyzkoušet si své dovednosti. Grafika a hudba jsou fantastické a hra obecně vypadá skvěle. Navíc samotná hratelnost je brilantní. Zahrajte si se soupeři z celého světa a vstupte do turnajů na různých bowlingových drahách.

Classic bowling - V této retro hře budete hrát hru bez problémů. U některých her stačí k házení koule použít myš. V této hře však musíte kliknout myší, abyste zastavili pohyb ukazatelů, které určují sílu a křivku míče. Toto je osvěžující změna a testuje vaše reakce a načasování.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Bowlingové hry?

 1. 3D Bowling
 2. Draw Bridges
 3. Bomb Roll
 4. Classic Bowling
 5. Pro Bowling 3D
 6. Fast Ball Jump
 7. Bowling Champion
 8. Bowlin' Go FRVR
 9. Fish Bowling
 10. League Bowling

Jaké jsou nejlepší Bowlingové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. 3D Bowling
 2. Fish Bowling
 3. Pro Bowling 3D
 4. Classic Bowling
 5. Draw Bridges

Co jsou Bowlingové hry?

Bowling hry představují 10kuželkový bowling jako primární sport. V těchto hrách musíte hodit bowlingovou kouli po dráze a srazit co nejvíce kuželek. Po stranách jsou dvě rýhy. Pokud se váš míč dostane do rýhy, nezískáte žádné body.


Zahrajte si nejlepší online Bowlingové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte 3D Bowling a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více