Logo CrazyGames.cz

There Is No Game

Hodnocení:
9,3
(59 461 hlasů)
Uvolněno:
květen 2017
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:

Tato hra... počkat... je to vlastně hra? Neexistuje žádná hra! Nebo tam někde je? Dokončete různé výzvy, zatímco se vás vypravěč snaží přesvědčit, že neexistuje žádná hra. Toto je původní herní jam verze vytvořená Kamizoto.

Jak hrát

Nehra začíná úvodními titulky, kde nejprve musíte interakcí s textem dokázat vypravěči, že se mýlil. Odtud se rychle ponoříte do řady zábavných malých hádanek vedených zajímavým příběhem, díky kterému chcete vědět víc.

O There Is No Game

There is No Game je 10-15minutový titul, který zvítězil v kategorii ‚matoucí‘ v roce 2015 na Newgrounds Construct Jam. Hru vyvinul Pascal Cammisotto (KaMiZoTo). O dva roky později, v roce 2017, vytvořil titul Draw Me a Pixel s přítelem a financovali úspěšný spin-off ‚There is No Game: Wrong Dimension‘.

Více takových her

There Is No Game je považována za dobrodružnou hru a sdílí mnoho společného s ukaž a klikni žánrem. Ve hře jsou také různé hádanky. Escape or Die je v této kategorii skvělou volbou a We Become What We Behold je další populární krátká hra, kterou stojí za to vyzkoušet.

Vlastnosti

  • Originální koncept vyhrávající ocenění
  • Po celou dobu poutavé vyprávění
  • Různé hádanky, které si užije každý
  • Příběh, který se rozplétá a udrží vás v napětí

Vývojář

Tuto hru vyvinul Kamizoto.

Datum vydání

Květen 2017

Platforma

Tato hra je hra pro webový prohlížeč.

Ovládání

Levý klik pro interakci.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama