Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Text Twist 2

Hodnocení:
6,8
(2 862 hlasů)
Uvolněno:
září 2016
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Text Twist 2 je hra, která prověřuje vaše znalosti slov. Hra vám předkládá písmena, která musíte rozřadit do co největšího množství slov, než vyprší čas. Více slov znamená více bodů a postup do ještě obtížnějších slovních výzev!

Hratelnost

Testujte svou slovní zásobu a objevujte nová slova! Budete překvapeni, kolik slov dokážete najít s malým výběrem písmen. Stejně tak vás překvapí, kolik slov nebudete vidět s narůstající obtížností. Existuje prvek hratelnosti, který je podobný klasickým hrám, jako je Countdown a Boggle, ve kterých jde o vytváření slov z přestříhaného uspořádání písmen.

Náročná

Výzvou je rozpoznávání kombinací písmen jako slov. Potřebujete vynikající vizualizační schopnosti a vědomosti o různých termínech. Naštěstí je díky celé řadě jednoduchých i složitých slov docela zábavná pro hráče všech věkových kategorií.

Vzdělávací

I když je Text Twist 2 pro dospělé skutečnou výzvou kvůli velkému množství slov a omezení času, je tu mnoho věcí, které se mohou naučit i děti. Hra je vzdělávací v tom, že si děti mohou užít hledání slov, která znají, a také se učit pravopisu a objevovat zcela nová slova.

Funkce

  • Vhodné pro hráče jakékoli úrovně dovedností
  • Nabízí různé slovní hádanky
  • Kola s časovým limitov pro náročnou hratelnost
  • Vzdělávací - naučte se nová slova nebo učte své děti

Slovní hry

Slovní hry a logické hry jsou skvělým způsobem, jak stimulovat mysl. Zde jsou dvě podobné slovní hry, které můžete hrát dále:

Slovní šéfkuchař - Přejetím písmen z přestříhaného rozložení vytvořte slovo.

Slovní utírání - Vymažte co nejvíce slov v časovém limitu.

Platforma

Webový prohlížeč (HTML5)

Vývojář

Text Twist 2 byl vyvinut společností GameHouse.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama