Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Table Tennis World Tour

Hodnocení:
7,2
(221 913 hlasů)
Vývojář:
Famobi
Uvolněno:
září 2022
Naposledy aktualizováno:
září 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Table Tennis World Tour je napínavá sportovní hra, ve které hrajete stolní tenis proti různým soupeřům. Vyberte si svůj národ a vydejte se do celosvětové soutěže, abyste se stali mistrem světa ve stolním tenisu!

Jak hrát

Pohybujejte a střílejte

Vše, co musíte udělat, je táhnout myší, abyste posunuli raketu směrem k míčku. Způsob, jakým se rozmáchnete s raketou, ovlivňuje směr míčku. Raketu můžete přiblížit nebo oddálit, abyste dosáhli přesnějšího odražení. Snažte se soupeře zaskočit dobře zamířeným úderem, abyste získali body.

Získejte nejvíce bodů

Zápas končí, jakmile první tým dosáhne skóre 11. Udržujte na soupeři tlak a dosáhněte toho dříve, než on! Každý turnaj obsahuje šest zápasů s hráči z celého světa. Můžete postoupit do dalšího, jakmile získáte trofej pro první zemi.

Zůstaňte soustředění

Vaši soupeři s umělou inteligencí ve hře Table Tennis World Tour jsou dynamičtí a obtížnost se liší v závislosti na úrovni, na které se nacházíte. Tato proměnlivá obtížnost vás nutí rychle reagovat a porazit svého dalšího soupeře.

Další hry podobné této

Tennis Masters je další skvělá tenisová hra, kterou si můžete vyzkoušet, pokud hledáte něco podobného. Pokud rádi hrajete sportovní hry, pak na CrazyGames je široký výběr. Podívejte se na Basket Random a objevte něco nového!

Vývojář

Hru Table Tennis World Tour vyvinula společnost Happylander.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

04. 9. 2023

Ovládání

Přetažením levého tlačítka myši ovládáte pálku.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama