Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Scary Maze

Hodnocení:
7,7
(42 710 hlasů)
Uvolněno:
listopad 2014
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Scary Maze je původní, kultovní hra Scary Maze. Mistrovsky se pohybujte po úrovních retro bludiště a dávejte si velký pozor, abyste se nedotkli okrajů. Vyžaduje velkou přesnost a zručnost. Stejně jako u každého bludiště nikdy nevíte, co vás čeká za rohem. Tato hra vám možná změní život.

Jak hrát Scary Maze

Není nic děsivějšího než bludiště. Proto se tato hra jmenuje Scary Maze. Nejlepší způsob, jak hru hrát, je uvolnit se a pomalu ji procházet po úrovních. Tímto způsobem budete moci rychle postupovat hrou.

Pohybujte se malým čtvercem po bludišti a dávejte pozor, abyste se nedotýkali stěn. Zpočátku je to snadné, ale s postupem hry se stěny budou zužovat. Nejlepší je soustředit se na třetí úroveň. Ta je totiž náročná.

Pro co nejlepší zážitek doporučujeme zapnout zvuk. Bonusové body také získáte, pokud nahrajete video sebe nebo svých přátel při hře.

Další hry s bludištěm

Bloudíte bezcílně po okolí? Tak se vrhněte do hry s bludištěm z naší příležitostné sbírky a zamiřte k východu. Ne všechny hry s bludištěm mají zlověstný podtext; většina z nich je docela uspokojivá. Hra Maze Planet 3D nabízí složitý labyrint na krásném pozadí. Na tom není nic strašidelného.

Pokud si chcete vyzkoušet další oblíbené hry z naší kolekce pro nenáročné, vyzkoušejte si House of Hazards, Dumb Ways to Die a Blob Opera.

Plošinovka

Webový prohlížeč

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama