Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Fork N Sausage

Hodnocení:
9,0
(53 267 hlasů)
Vývojář:
SayGames
Uvolněno:
květen 2024
Naposledy aktualizováno:
červen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Fork N Sausage je zábavná puzzle hra, ve které navigujete živou klobásu přes řadu bláznivých překážek, abyste se dostali ke své vidličce. Přehazujte, otáčejte a odrazte se skrz úrovně plné humoru a náročných fyzikálních hádanek. Proveďte své dovednosti a zjistěte, jestli opravdu dokážete zvládnout tento vtipný a akční dobrodružný zážitek!

Vlastnosti

★ Stovky úrovní pečlivě navržených a nesmírně záludných fyzikálních hádanek, které vás a vaši malou klobásu postaví proti tvrdému, ostrému světu moderní kuchyně plného spotřebičů. Odrazy od stěn a skoky vám pomohou ovládnout síly působící na úrovni a najít cestu k vaší milované vidličce.

★ Postupujte hrou a odemykejte nové zajímavé mechanismy. Každých pár úrovní dostanete balíček s novým kouskem skvělého kuchyňského nádobí nebo bláznivé ozdoby - hrnce, pánve, toustovače, větráky, pily, běžecké pásy, želé, nože 🔪, bomby 💣, portály, gumové kachníčky a další. Všechny mohou pomoci vaší klobáse přeskočit a přehodit se až ke vidličce nebo ji zastavit na místě (a možná ji i rozkrojit na kousky), ale zaručeně přidají na divoké zábavě.

★ Sáhněte po extra záludných úrovních s bosy a připravte se na prodlouženou výzvu, která opravdu zaměstná vaše myšlení a koordinaci, protože se současně zapojí několik herních mechanismů a vytvoří tak náročnou, ale naprosto uspokojivou překážkovou dráhu.

★ Seberte všechny mince, které lze nasbírat v úrovních a zašetřete si na nové stylové doplňky - sluneční brýle 🕶️, cylindr, boxerské rukavice, kuchařskou čepici a desítky dalších sběratelských předmětů, které udělají z vaší klobásy takovou lahůdku, že budete mít chuť ji sníst.

★ Jakmile to jde, seberte klíče, abyste mohli překlopit talíře a získat další skvělé odměny 🎁. Budete mít také možnost točit kolem pro více mincí nebo tajemných cen.

★ Splňte několik úrovní a odemkněte nové lokace a vaše vidlička s klobásou prozkoumá celý nádherný bláznivý dům.

★ Geniální mechanismy se spojují s vtipnými postavami a kreativním zvukovým designem, aby vytvořily rozkošný kreslený herní svět, který je sladký, vtipný a relaxační pro hráče všech věkových kategorií.

Datum vydání

  • únor 2021 (iOS)
  • červenec 2021 (Android)
  • květen 2024 (WebGL)

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Naposledy aktualizováno

10. 6. 2024

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama