Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Cursed Treasure

Hodnocení:
8,8
(7 764 hlasů)
Vývojář:
IriySoft
Uvolněno:
červen 2019
Naposledy aktualizováno:
březen 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Stránky Wiki:

Prokletý poklad - epická tower defense hra! Toto je první díl hry Prokletý poklad. Umístěte věže strategicky a nedovolte lupičům ukrást vaše drahokamy! Hlavním cílem hry je postavit věže a udržet vaše drahokamy v bezpečí před invazí armád. Jedná se o návykovou tower defense hru s výborným výběrem hrdinů a typů věží.

Díky více než 15 různým úrovním, které můžete hrát, má tato hra skvělou hratelnost. Moderní prohlížeče snadno podporují tuto hru a běží plynule. Abyste dokončili úroveň, musíte přežít s alespoň jedním drahokamem - to může znít jednoduše, ale musíte pečlivě umístit věže, abyste mohli porazit invazní armády.

Některé věže lze umístit pouze na určité typy pozemků. Dejte si na to pozor při umisťování vaší obrany. Kromě toho různé věže způsobují nepřátelským jednotkám různé škody. Skřeti, nemrtví a démoni jsou někteří z nepřátel, se kterými se budete potýkat.

Během hraní můžete také zrychlit vlny nepřátel, pokud se cítíte sebevědome. Někteří hráči dávají přednost tomu, aby svou obranu umístili brzy, aby se nepřátelé nedostali vůbec blízko. Jiní dávají přednost smíšené obraně a silnému opevnění na samém konci.

Zahrajte si hru Prokletý poklad ještě dnes!

Tato hra je opravdu zábavná a klasická tower defense hra. Má všechno - skvělou strategii, retro grafiku a širokou škálu věží a nepřátel.

Datum vydání

Hra byla původně vydána v květnu 2010 jako Flash hra. Verze pro HTML5 je dostupná od června 2019.

Známá také jako

Prokletý poklad: Nešahajte na mé drahokamy!

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost IriySoft.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

15. 3. 2024

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama