Healing Rush

6 510
hodnocení
9,2

Healing Rush je nenáročná arkádová hra, ve které spravujete nemocnici a všechny její pacienty. Vyzvedávejte nemocné lidi a odvážejte je k ošetření. Dávejte jim potřebné léky a sbírejte peníze na rozvoj nemocnice!

Jak hrát

Péče o pacienty má nejvyšší prioritu

Do ordinace vašeho lékaře přicházejí pacienti s různými onemocněními, kteří potřebují léčbu. Ošetřujte jejich neduhy a za každého ošetřeného pacienta dostanete zaplaceno v hotovosti! Ve hře Healing Rush budete spěchat a léčit pacienty tak rychle, jak jen to půjde.

Zvýšit počet lůžek a najmout lékaře na pomoc

Rozšiřte kapacitu své nemocnice přidáním dalších lůžek do jednotlivých oblastí. Najměte lékaře, kteří vám pomohou zvládnout nárůst pacientů a ulehčí vám práci.

Přidání nových léčebných zařízení do vaší nemocnice

Můžete přidat nové sektory pro lidi s neobvyklejšími nemocemi, které při vyléčení poskytují vyšší výplatu. Každé nové zařízení má jedinečné téma, například zlomené kosti, infekce nebo zásah šípem.

Získejte nový vzhled a vylepšete své schopnosti

Nové lékařské úkony si můžete pořídit ve skříňkách. Vedle skříňky najdete také experimentální stanici, kde si můžete vylepšit rychlost, časy zvedání a další. Na tato vylepšení narážejte tak dlouho, dokud peníze nebudete počítat na hromady.

Další podobné hry

Podívejte se na další z našich snadných her nebo nemocničních her pro více informací. Mezi podobné hyperčasové tituly patří Market Boss, Wood Farmer a Život rybáře.

Datum vydání

Květen 2022

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Dats Games.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Návod

Ovládání

K ovládání lékaře použijte levé tlačítko myši.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama