Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Zeměpisné hry

Znáte známé památky a místa? Otestujte si své geografické povědomí v kterékoli z těchto online zeměpisných her!

Poznávání světa pomocí map

Poznejte zeměpis v těchto zábavných zeměpisných hrách zdarma! Prohlubte si znalosti o zemích, státech, městech a památkách. Pokud máte hlubokou lásku k poznávání, tyto zeměpisné hry vás budou bavit. Můžete je hrát na počítači i na mobilních zařízeních.

Hrajte nejlepší zeměpisné hry

Jednou z nejznámějších zeměpisných her je Geoguessr, ve které jste vysazeni na náhodném místě a musíte uhodnout, kde se nacházíte. Existuje zde také mnoho her s různými cíli.

Countries of the World je jednou z nejoblíbenějších mapových her na CrazyGames. Přesně určujte země, abyste si zvýšili skóre, a snažte se neudělat příliš mnoho chybných odhadů.

Ve hře Flags Quiz musíte správně určit zemi spojenou s předloženými vlajkami. Projděte si celou kolekci a vyzkoušejte si své znalosti o Zemi. Pokud si chcete otestovat své znalosti i v jiných předmětech, podívejte se na naši nabídku kvízových her pro více informací!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Zeměpisné hry?

  1. Trivia Crack
  2. Flags Quiz
  3. Bible MapQuest: Old Testament
  4. Bible MapQuest: New Testament
  5. USA Geography

Jaké jsou nejlepší Zeměpisné hry pro mobilní telefony a tablety?

  1. Flags Quiz
  2. Trivia Crack

Co jsou Zeměpisné hry?

Zeměpisné hry otestují vaše znalosti o místech po celém světě. Vyzkoušejte svou paměť na mapových místech a slavných orientačních bodech nebo se nechte upustit na náhodných místech a hádejte, kde jste!


Zahrajte si nejlepší online Zeměpisné hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Trivia Crack a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více