Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hokejové hry

Vklouzněte na ledovou plochu na svých elektronických bruslích a hrajte hokej online v kterékoli z těchto bezplatných hokejových her!

O ledním hokeji

Lední hokej je mrazivá, ale zábavná varianta hokeje, která je populární po celém světě. Především v chladnějších klimatických oblastech, jako je Kanada, kde je oficiálním národním zimním sportem. Důležitou součástí hokeje je podívaná na souboje, což přináší další zábavnou hodnotu a je povoleno, aby se tak stalo.

Hrajte vzdušný hokej

Zábavnou a bezplatnou alternativou skutečného ledního hokeje je vzdušný hokej - méně náročná hra bez fyzických střetů, kterou zná mnoho návštěvníků heren. Pokud si chcete rychle zahrát air hokej online, podívejte se na stránku 3D Air Hockey a hrajte zdarma na webu!

Hrajte hokej online

Pokud si chcete zahrát hokej doopravdy (virtuálně), podívejte se na stránku Hockey Hero. Pro hru, která jen vzdáleně připomíná oblíbenou kanadskou sportovní posedlost - Pucks.io nabízí online prostředí, které kombinuje závodění s hokejem, podobně jako v případě kombinace závodění a fotbalu díky kterému je SocCar tak populární.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hokejové hry?

  1. Pucks.io
  2. Snookey
  3. Hockey Hero
  4. 3D Air Hockey

Jaké jsou nejlepší Hokejové hry pro mobilní telefony a tablety?

  1. 3D Air Hockey
  2. Snookey

Co jsou Hokejové hry?

Hokejové hry vám umožňují simulovat hokej. Nejčastěji se v těchto hrách vyskytuje lední hokej, týmový sport hraný na bruslích na kluzišti.


Zahrajte si nejlepší online Hokejové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Pucks.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více